פרסומת

בר/בת מצווה בנוסח בזק
גם השנה, כמו שלושת השנים שקדמו לה, כשחברת 'בזק' חוגגת, היא לא שוכחת את אלה שאין להם...

גם השנה, כמו שלושת השנים שקדמו לה, כשחברת 'בזק' חוגגת, היא לא שוכחת את אלה שאין להם...

באירוע השנה שחל בחול המועד סוכות השתתפו כ-500 ילדי עובדי בזק אשר הגיעו השנה למצוות וכמאתיים ילדים ממשפחות מצוקה מכל רחבי הארץ. האירוע נערך ב'מצדה' והשמחה היתה לאורך כל הדרך.

תחילת החגיגה היתה ברכבת מעכו לבאר-שבע. ב'רכבת ההפתעות' הזו הופיעו להקות פולקלור ולהקות מסורתיות כמו להקה מרוקאית, להקה גרוזינית, להקה כורדית ולהקת כליזמרים, והנעימו את זמנם של היורדים דרומה.

דיילות מרחו 'חינה' על ידי החוגגים, ופינקו אותם במגשי אוכל בשתייה ובממתקים לרוב.

'מצדה' חיכתה להם חגיגית ולבנה, שכן כל המתחם נצבע בלבן לכבוד האירוע החשוב.

ב'מצדה' עצמה חיכתה לכולם ארוחת ערב, ובתי הקפה שימשו חינם את המשתתפים.

על במת המופעים הופיעה בהתנדבות להקת 'איילון צפון' (אשר נחשבת לשם הבא בלהקות הרוק הצעירות בארץ), ואחריה עלו משתתפי התוכנית 'כוכב נולד' בבמות בידור. לבסוף הופיעו הדג נחש, פרוזאק ולהקת מנדינגו.

השמיים הוארו ע"י מופעי זיקוקין ופירוטכניקה, שצבעו את השמים במגוון צבעים וצורות והוסיפו לחגיגה גוונים והתלהבות.

בשביל יאיר ברזני, יו"ר ארגון עובדי הצפון בבזק וממארגני האירוע, היתה הזמנת מאתיים מילדי הקהילה לאירוע השמחה האמיתית הגדולה. "היום יותר מתמיד, אנחנו צריכים לחזק ולקרב את הנוער שלנו אל הערכים, אל הסמלים והתרבות שלנו" אומר ברזני, "ערך הנתינה והתרומה הוא אחד החשובים שבהם, ובאירוע השנתי שלנו אנו מצליחים לשלב ערך זה בתוך סמל ההגעה למצוות, שמשמעותו בגרות ונטילת אחריות".

לאירוע הוזמן גם צבי רגב, אביו של החייל החטוף, אלדד רגב, וגמלאי של בזק. ומאות יונים לבנות הופרחו לכבוד צבי, ותפילה לשובם של הבנים הביתה נישאה באותו מעמד.

סקרנים לגבי המתנה?

חברת בזק העניקה לכל אחד מן הילדים במתנה שעון יד.