פרסומת

בר מצווה שמחה בשדרות
בתוכנית 5 עם רפי רשף בערוץ 10, ראיין רפי רשף את דודו חדד, שאמור היה לחגוג למחרת בר מצווה בשדרות

בתוכנית 5 עם רפי רשף בערוץ 10, ראיין רפי רשף את דודו חדד.דודו שאמור היה לחגוג למחרת את בר המצווה שלו בשדרות כשכל חבריו נמצאים באילת ואורחים נוספים חוששים להגיע ל בר מצווה שלו, בשל המצב הביטחוני הקשה הקיים בשדרות. לקראת סיום הראיון עם רפי, פרץ דודו בבכי, ואמר שלא נראה לו שמישהו באמת יגיע. המחזה קורע הלב נגע ללבבות אנשים רבים, והתוצאות לא איחרו לבוא. למחרת בבוקר הידיעה קיבלה כותרות בעיתון "ידיעות אחרונות". ארקדי גאידמק התקשר לאמו של דודו והציע להעביר את האירוע לאילת, וכי הוא ידאג להסעת כל האורחים, להשכרת אולם ולהטסת כל בני המשפחה לשם במסוק. אך האם סירבה להצעה הנדיבה, ואמרה כי האירוע יתקיים כמתוכנן, באולמי "קזבלן" בשדרות. בבוקר האירוע האווירה בשדרות הייתה קשה, ולא נראה היה כי התושבים ירצו לחגוג. אבל לדודו ציפתה הפתעה ענקית. כי בשעות הערב החלו לזרום לאולם המוני אנשים: קרובי משפחה, חברים, מכרים, מאות מתושבי העיר שלא הוזמנו ורצו לשמח את דודו ואת משפחתו, ובנוסף לכך גם רשימה ארוכה ומכובדת של אומנים, אישי ציבור ופוליטיקאים שהגיעו על מנת לחגוג עם דודו, לשמח אותו ולהפגין נוכחות בשדרות, שמתמודדת בכל יום עם מציאות קשה של מלחמה נוראה. היו שם: ראש העיר אלי מויאל, חברי כנסת מסיעת הגמלאים, ח"כ אפי איתם, אבי נמני, רפי רשף, ליאור נרקיס, קובי פרץ, ננסי ברנדס, פלאטו שרון, דודו טופז, רוני סופרסטאר, יהודה ברקן, רפי גינת, אורי גלר ועוד. קובי פרץ וליאור נרקיס אף הופיעו במקום, לשמחת החוגגים.

מהאומנים הרבים, הדמות שריגשה במיוחד את דודו היה אבי נמני. דודו היה נרגש לראות את הכוכב שלו בבר המצווה ואמר: "נמני הוא המלך שלי. כשראיתי אותו לא ידעתי מה לעשות ואני מאוד שמח שהוא פה". במהלך בר המצווה קיבל דודו שתי שיחות טלפון: האחת מראש הממשלה אהוד אולמרט והשניה מארקדי גאידמק, שני האישים איחלו לו המון אושר ושמחה.

שלום, אביו של דודו, אמר: "עכשיו אנחנו מאושרים. באופן טבעי חששנו, אבל כל האנשים שפה הוכיחו לנו עד כמה העיר הזו מיוחדת".

ודודו התרגש מאוד ואמר: "אני מאוד שמח ומתרגש, אני מאוד מודה לכל האנשים שהגיעו לפה, לכל האומנים ולכל מי שבא לשמח אותי. היו לי חששות, אבל עכשיו אני מאוד-מאוד מרוצה".

דודו קיבל גם טיסה ליורודיסני, לא נגלה ממי. ולך דודו החתן היקר וכמובן לכל המשפחה נאחל המון מזל טוב מצוות "בר מצווה המדריך הכולל".