פרסומת

דפי זהב משיקה את אתר www.1213.co.il
קבוצת "דפי זהב" מרחיבה את שירותיה ברשת עם פורטל ייחודי לתכנון וארגון בר ובת מצווה

קבוצת "דפי זהב" מרחיבה את שירותיה ברשת עם פורטל ייחודי לתכנון וארגון בר ובת מצווה - www.1213.co.il האתר החדש, אחיו הצעיר של הפורטל המצליח "מתחתנים", יספק לבני המצווה והוריהם את המידע המקיף ביותר לקראת היום המרגש על כל שלביו.

בנוסף למידע על נותני שירות לאירוע, מבצעים וחדשות, יוכלו החוגגים הצעירים למצוא ב-www.1213.co.il הדרכה אינטראקטיבית בלימוד הקריאה לקראת טקס העלייה לתורה, עזרה בכתיבת הדרשה, פורומים שונים וכמובן מידע על טיולי בר מצווה בארץ ובחו"ל.

הפורטל מציע כלים אינטרנטיים יעילים רבים, שיעזרו לבני המצווה, הוריהם ואף אורחיהם לעשות סדר במידע האינסופי שברשת: מחשבון לבדיקת תאריכי המסיבה "מתי כדאי", ניהול רשימת מתנות והשוואת מחירים, מאגר ברכות, אלבומים מעוצבים, הזמנות ועוד. חוויית בר ובת המצווה נמשכת ב- www.1213.co.il עם כתבות מגזין בנושא החגיגה, מושגים ומשמעויות בר ובת המצווה בעולם היהדות, חשיפת הטרנדים החמים בתחום וסיפורי גולשים מהאירוע או מטיולי בר המצווה. כמנהלת הפורטל מונתה דפנה אופיר.

לדברי אביחי בליצקי, מנכ"ל 'מתחתנים': "האתר נוצר על ידי הצוות שיצר את קטלוג 'מתחתנים' ואת פורטל 'מתחתנים ברשת'. הידע הרב, הניסיון והמקצוענות של אנשי המערכת חברו ב-www.1213.co.il על מנת לספק לחוגגים כלים חיוניים לארגון האירוע, כל זאת בכדי שחוויות הפקת האירוע תהיה חוויה משותפת לכל המשפחה.

אנו רואים בגיל המצוות אירוע משמעותי, אשר מכיל את ערכי היהדות ושמירת המסורת, ובנוסף כציון דרך בתהליך ההתבגרות והאחריות האישית, המשפחתית והחברתית. ב-www.1213.co.ilנשים דגש על תהליך זה באמצעות יצירת שיתופי פעולה בין בני המצווה לסביבתם הקרובה ובעשייה למען הקהילה."

מנכ"ל קבוצת דפי זהב, ניר למפרט אמר כי קבוצת דפי זהב השקיעה בהקמת האתר 400 אלף שקל, כאשר האתגר באתר זה היה ועודנו- יצירת פלטפורמה אחת שתצליח לגעת גם בהורים וגם בילדים. משימה זו איננה פשוטה כלל ועיקר, ולכן מתבקש היה להישען על הניסיון המוצלח של פורטל 'מתחתנים', על מנת לייצר פתרון משלים לקהל נותני השירותים ולקהל המשתמשים