פרסומת
התוכנה

אתה מתכונן ליום הגדול ליום בו הופעת הבכורה תהיה שלך ורק שלך. כולם מחכים ומצפים ואתה כמובן לא רוצה לאכזב, אבל חושב וחושב. נו אז איך מתחילים עם כל הקטע הזה שקוראים לו "בר מצווה". תוכנת ההכנה לבר מצווה נוצרה בכדי לפלס עבורך נתיב בדרך זו ולהעלותך על דרך המלך. קץ לדאגות שלך ושל משפחתך. פשוט חבל לקשקש בוא נדבר על מה שיש.

מבוא לבר מצוה
ברכות התורה וההפטרה
קריאת הפרשה וההפטרה
הלכות טלית ותפילין


במבוא תוכל להתרשם ממושגים שונים הקשורים לבר מצווה שודאי יתנו לך להבין לקראת מה אתה הולך מהי בר מצווה, מה עושים בה ומי הם האנשים הנוספים בהם תוכל להעזר בהכנות.

התוכנה קלה וידידותית מאפשרת לך לשמוע את את הברכות: הברכה שלפני העליה לתורה והברכה שלאחריה הברכה שלפני העליה להפטרה והברכה שלאחריה. כמו כן תוכל לשמוע את קריאת העליה שבחרת ואת ההפטרה של הפרשה.

כשתרגיש מתורגל תוכל להקליט את עצמך לשמוע ולהשמיע להוריך מוריך או כל אחד שיוכל לתת לך את הפידבק המתאים כך שכשתגיע לבמה תפתיע את כולם כולל את עצמך.

מסך התוכנה בו תלמד את קריאת התורה ו/או ההפטרה מאפשר לך לעצור את הקריאה בכל רגע שתחפוץ מאפשר לך להתחיל את הקריאה מההתחלה מאפשר לך להזיז קטע שלם מהקריאה מאפשר לך להוסיף או להוריד עוצמת קול מאפשר לך להניע את הטקסט כלפי מעלה במהירויות משתנות בקיצור מאפשר לך ללמוד בכיף.

גם נושא התעטפות בטלית והנחת התפילין הם נושא מרכזי בבר המצווה, על כן דאגנו לכל פרטי ההלכות החל מיעוץ ברכישה , אופן ההנחה ועוד המון פרטים שודאי יעניינו אותך!

כמו כן תוכל להעזר בקובץ עזרה הנותן לך פירוט כיצד ניתן להשתמש בכל פונקציות התוכנה